Metin2Forum
Metin2Forum
Metin2Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yeni Gelenler İçeri

4 posters
YazarMesaj
ShowTime
Yönetici
Yönetici
ShowTime

Yeni Gelenler İçeri Empty
MesajKonu: Yeni Gelenler İçeri   Yeni Gelenler İçeri Icon_minitimeCuma Ocak 22, 2010 9:32 pm

[b]Arkadaşlar öncelikle foruma Hoşgeldiniz.Ben Metin2Forumdan hem kinqboys hemde ShowTime im diğer forumlarda olduğu gibi bir forum daha kurdum bu foumuda büyüteceğime inanıyorum.Tasarımımı umarım beğenmişsinizdir.Dediğim gibi 10 konu açana ve 15 mesaj yazana modluk hediyedir.Forum yarışmaları başlamıştır.İyi Yarışlar.İyi Forumlar...
createemir
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler İçeri   Yeni Gelenler İçeri Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 12:52 pm

site tasarımı güzel olmuş santa
ShowTime
Yönetici
Yönetici
ShowTime

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler İçeri   Yeni Gelenler İçeri Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 12:57 pm

[b]Saol emir
Kasafa
Süper Moderatör
Süper Moderatör

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler İçeri   Yeni Gelenler İçeri Icon_minitimeC.tesi Ocak 23, 2010 1:20 pm

Ben yeni geldim.Herkese iyi forumlar
Gerginn
Co Admin
Co Admin
Gerginn

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler İçeri   Yeni Gelenler İçeri Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 8:57 pm

Bende geldim wooooooooooo kooop kooopp genellikle bedava forumlara gelmem ama sevdim bu forumu tasarımınıda beyenmedim arka plan rengi değiştirebilir daha renkli yapılabilir
ShowTime
Yönetici
Yönetici
ShowTime

MesajKonu: Geri: Yeni Gelenler İçeri   Yeni Gelenler İçeri Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 11:36 pm

[b]Hoşgeldin gerginn arkaplan dopru biraz daha renkli olur ama böyle daha hoşuma gidiyo Smile

Yeni Gelenler İçeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni PVP(Hamachi)
» Yeni Ceza Sistemi
» İşte Yeni Pacht De Çalişan Çekme Hilesi
» metin2 mod 31 server var en yeni serverler Gerginn farklıyla(server listte var)